Certyfikaty AISN PTK

Szanowni Państwo,

z ogromną przyjemnością informuję, iż w dniu dzisiejszym został uruchomiony nowy elektroniczny system certyfikacji AISN PTK, dzięki któremu proces ubiegania się o wydanie certyfikatu AISN zostanie znacznie ułatwiony i przyśpieszony.

Od dnia dzisiejszego nie ma już konieczności przesyłania wniosków w wersji papierowej do biura AISN. Wymagane jest jedynie ich załączenie w wersji elektronicznej (skanów) w nowym systemie.

Przypominam, iż ubiegając się o przedłużenie certyfikatu na kolejne lata, należy wykazać m.in. uzyskanie 150 punktów za uczestnictwo w konferencjach w okresie obowiązywania ostatniego certyfikatu (średnio 50 punktów/rok w okresie 3 letnim). Aktualnie certyfikaty będą wydawane na 5 lat, więc po okresie obowiązywania wydanego nowego certyfikatu rozliczenie za udział w konferencjach będzie obejmowało okres 5 letni.

Zaktualizowane regulaminy związane z przyznawaniem certyfikatów są dostępne na naszej stronie internetowej (www.aisn.pl) w zakładce “Akredytacje”, a szczegółowa instrukcja aplikowania o certyfikat znajduje się bezpośrednio w systemie certyfikacji (PTK Członkowie).

W przypadku jakichkolwiek zapytań zapraszam serdecznie do kontaktu z biurem Zarządu AISN (biuroaisn@ptkardio.pl).

W imieniu Zarządu AISN PTK,

Prof. Wojciech Wojakowski

  Share on facebook
  Share on twitter
  Share on linkedin
  Share on email

  Biuro Zarządu AISN

  Siedziba AISN PTK

  Kontakt