Konferencja “Aktualności w kardiologii interwencyjnej”

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy Państwa na XI Konferencję „Aktualności w kardiologii interwencyjnej”, organizowanej jak co roku przez Klinikę Kardiologii Inwazyjnej Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Miejscem przewidzianym na tegoroczne spotkanie będzie jak zawsze hotel Żubrówka w Białowieży, którego otoczenie w sposób szczególny sprzyja refleksjom kardiologicznym. Konferencja zaplanowana jest w dniach04-05 października 2019 roku.

Tematyka konferencji obejmować będzie aktualne zagadnienia z zakresu szeroko pojętej kardiologii interwencyjnej. W związku z utrzymującym się dominującym znaczeniem choroby wieńcowej w kardiologii, temat ten będzie wiodącym również w czasie tegorocznej konferencji. Dodatkowo będzie można zapoznać się z aktualnościami dotyczącymi interwencji obwodowych oraz chorób strukturalnych serca.

W programie konferencji znajdziemy miejsce na bezpośrednie transmisje zabiegów z Pracowni Hemodynamiki Kliniki Kardiologii Inwazyjnej USK w Białymstoku. Zabiegi prowadzone będą przez wiodących, krajowych kardiologów interwencyjnych. W trakcie zabiegów będą stosowane nowoczesne metody obrazowania wewnątrzwieńcowego oraz aktualne techniki oceny czynnościowej zwężeń. Utrzymana zostanie również formuła prezentacji przypadków klinicznych ciesząca się corocznie dużym zainteresowaniem uczestników. W trakcie konferencji swoją wiedzą i doświadczeniem będą dzielić się najwybitniejsi kardiolodzy interwencyjni z Polski. Oficjalnym językiem konferencji jest język polski.

W ramach Konferencji organizatorzy zapewniają uczestnictwo we wszystkich sesjach naukowych, zakwaterowanie oraz udział w wydarzeniach socjalnych. W związku ze znaczącym zainteresowaniem, ograniczoną liczbą miejsc hotelowych, prosimy o potwierdzanie uczestnictwa w sekretariacie Kliniki Tel. +48 85 8318 496. mail: kki@umb.edu.pl. W związku z ograniczoną ilością pokoi w hotelu Żubrówka będziemy korzystać z baz noclegowych okolicznych pensjonatów.

Konferencja akredytowana przez AISN PTK. Uczestnicy otrzymują 10 pkt edukacyjnych AISN.

Prof. Sławomir Dobrzycki
Przewodniczący Komitetu Organizacyjnego

  Share on facebook
  Share on twitter
  Share on linkedin
  Share on email

  Biuro Zarządu AISN

  Siedziba AISN PTK

  Kontakt