Konferencja International Expert to Expert CTO Forum LuCTO, dn. 24-25.03.2023 r.

Szanowni Państwo,
Koleżanki i Koledzy,

Jak co roku, już od 14 lat, mam wielką przyjemność zaprosić Państwa na kolejną Konferencję International Expert to Expert CTO Forum LuCTO 2023 r., która odbędzie się w Szpitalu Kardiologii Inwazyjnej IKARDIA w Nałęczowie, w dniach 24-25 marca 2023 r.

Podtrzymując bogatą tradycję poprzednich naszych konferencji, tegoroczna edycja będzie miała charakter „CTO Live Case Meeting”, w trakcie której będziemy transmitować bezpośrednio na salę konferencyjną przeprowadzane operacje w ich czasie rzeczywistym. Do Nałęczowa przyjadą wybitni operatorzy CTO z Japonii, Niemiec, Włoch i Estonii. Jak zwykle zobaczymy zabiegi w najlepszym wydaniu i będziemy mogli osobiście przedyskutować wszystkie ich aspekty. Konferencja odbywa się pod patronatem Euro-CTO Clubu.

Jestem przekonany, iż udział w konferencji, która jednocześnie ma formę warsztatów, to doskonała okazja do wzbogacenia swojej wiedzy oraz merytorycznych dyskusji, a samo wydarzenie na długo zapisze się w Państwa pamięci.

Spotkajmy się w Ikardii w dniach 24-25 marca 2023 r.

Konferencja będzie miała charakter zarówno stacjonarny, jak i online, więc tym z Państwa, którzy nie mogą być z nami osobiście, umożliwimy udział w konferencji online. Formularz rejestracji dostępny jest pod linkiem internetowym umieszczonym poniżej: http://www.ikardia.pl/konferencje/konferencje/international-expert-to-expert-cto-forum-2023

Jednocześnie chcąc uatrakcyjnić nasze spotkanie, bardzo proszę o przywiezienie lub przysyłanie swoich nieskutecznych zabiegów na CTO. Myślę, że dyskusja i szukanie rozwiązań wspólnie z najlepszymi ekspertami, jeszcze bardziej podniesie wartość merytoryczną naszego spotkania.

Przewidziane jest przyznanie 10 pkt edukacyjnych AISN za udział w naszej konferencji.

Serdecznie zapraszam,
Prof. dr hab. med. Jarosław Wójcik

  Share on facebook
  Share on twitter
  Share on linkedin
  Share on email

  Biuro Zarządu AISN

  Siedziba AISN PTK

  Kontakt