Konferencja International Expert to Expert CTO Forum LuCTO, dn. 5-6.04.2024 r.

Szanowni Państwo,
Koleżanki i Koledzy,

Jak co roku, już od 15 lat, mam wielką przyjemność zaprosić Państwa na kolejną Konferencję International Expert to Expert CTO Forum LuCTO 2024 r., która odbędzie się w Szpitalu Kardiologii Inwazyjnej IKARDIA w Nałęczowie, w dniach 5-6 kwietnia 2024 r.

Podtrzymując bogatą tradycję poprzednich naszych konferencji, tegoroczna edycja będzie miała charakter „CTO Live Case Meeting”, w trakcie której będziemy transmitować bezpośrednio na salę konferencyjną przeprowadzane operacje w ich czasie rzeczywistym. Do Nałęczowa przyjadą wybitni operatorzy CTO z Japonii, Niemiec, Francji, Estonii, Węgier i Wielkiej Brytanii. Jak zwykle zobaczymy zabiegi w najlepszym wydaniu i będziemy mogli osobiście przedyskutować wszystkie ich medyczne aspekty. Konferencja odbywa się jak co roku pod patronatem Euro-CTO Clubu.

Jestem przekonany, iż udział w konferencji, która jednocześnie ma formę warsztatów, to doskonała okazja do wzbogacenia swojej wiedzy oraz merytorycznych dyskusji, a samo wydarzenie na długo zapisze się w Państwa pamięci.

Spotkajmy się w Ikardii w dniach 5-6 kwietnia 2024 r.

Konferencja będzie miała charakter zarówno stacjonarny jak i online, więc tym z Państwa, którzy nie mogą być z nami osobiście podczas tego wydarzenia, umożliwimy udział w konferencji online. Formularz rejestracji dostępny jest pod linkiem internetowym umieszczonym poniżej http://www.ikardia.pl/konferencje/konferencje/international-expert-to-expert-cto-forum-2024

Jednocześnie chcąc uatrakcyjnić nasze spotkanie, bardzo proszę o przywiezienie lub przysyłanie swoich nieskutecznych zabiegów CTO. Myślę, że dyskusja i szukanie rozwiązań wspólnie z najlepszymi ekspertami, jeszcze bardziej podniesie wartość merytoryczną naszego spotkania.

Przewidziane jest przyznanie 10 pkt edukacyjnych AISN za udział w naszej konferencji.

Serdecznie zapraszam,

Prof. dr hab. med. Jarosław Wójcik

    Biuro Zarządu AISN

    Siedziba AISN PTK

    Kontakt