Konferencja ISIIC dn. 5-6.09.2024

Szanowni Państwo,

Z wielką przyjemnością pragniemy Państwa zaprosić na kolejną edycję międzynarodowych warsztatów „Obrazowanie i Interwencje w Strukturalnych Chorobach Serca i Naczyń” – ISIIC 2024, które będą miały miejsce w hotelu Vienna House Easy by Wyndham w Katowicach od 5 do 6 września 2024 roku.

Serdecznie zapraszamy do dołączenia do nas osobiście na miejscu, w Katowicach. Tegoroczna Konferencja skupia się na aspekcie praktycznym i nauce na żywo. W związku z tym, chcielibyśmy skupić się na konkretnych przypadkach klinicznych, aby uczestnicy Konferencji mogli użyć zdobytych umiejętności w ich codziennej praktyce lekarskiej. Dodatkowo, podczas warsztatów będzie odbywać się transmisja na żywo ze złożonych strukturalnych i wieńcowych zabiegów z Zakładu Kardiologii Inwazyjnej Górnośląskiego Centrum Medycznego w Katowicach.

Konferencja ISIIC będzie tradycyjnie zawierała warsztaty obrazowania wewnątrzwieńcowego, warsztaty funkcjonalnej oceny zmian w tętnicach wieńcowych, warsztaty PVL i leczenia chorób strukturalnych serca oraz warsztaty nowoczesnych metod diagnostyki echokardiograficznej. Wszystkie kursy będą prowadzone przez najlepszych specjalistów z kraju wspieranych przez wybitnych specjalistów z zagranicy.

Chcielibyśmy dodatkowo poinformować, że uczestnicy otrzymają za udział w Konferencji 10 punktów AISN PTK. Program dostępny na stronie: https://isiic.pl/

Komitet Organizacyjny

dr hab. Paweł Gąsior
prof. dr hab. n. med. Zbigniew Gąsior
prof. dr hab. n. med. Andrzej Ochała
prof. dr hab. n. med. Grzegorz Smolka
prof. dr hab. n. med. Wojciech Wojakowski

    Biuro Zarządu AISN

    Siedziba AISN PTK

    Kontakt