Konferencja Peripheral Interventions in Krakow (PINC), 15-16.06.2023 r.

Szanowni Państwo,

mam ogromną przyjemność zaprosić Państwa do udziału w XX jubileuszowej edycji konferencji Peripheral Interventions in Krakow (PINC), która odbędzie się w dniach 15-16 czerwca 2023 r. w trybie hybrydowym – prelegenci będą uczestniczyć w trybie stacjonarnym, natomiast uczestnicy w trybie online.

Konferencja PINC organizowana jest przez Fundację Cardiovascular Center Foundation i firmę Sympomed we współpracy z lekarzami z Oddziału Klinicznego Kardiologii oraz Interwencji Sercowo-Naczyniowych Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie, pod patronatem Asocjacji Interwencji Sercowo-Naczyniowych PTK. Skierowana jest do kardiologów inwazyjnych, radiologów i angiologów z Polski i krajów Europy Środkowej. Poświęcona jest interwencjom pozawieńcowym wykonywanym w zespołach wielodyscyplinarnych przez kardiologów lub we współpracy z innymi specjalistami u dorosłych oraz u dzieci.

Udział w konferencji jest bezpłatny. W celu rejestracji prosimy o wypełnienie formularza dostępnego na stronie: http://pinc.pl/register.html Uczestnicy otrzymają 10 punktów AISN PTK.

Szczegółowy program konferencji: http://pinc.pl/programme.html

Serdecznie zapraszam!

Prof. Stanisław Bartuś

  Share on facebook
  Share on twitter
  Share on linkedin
  Share on email

  Biuro Zarządu AISN

  Siedziba AISN PTK

  Kontakt