Konferencja WCCI dn. 19-21.04.2023

Jak zwykle z ogromną przyjemnością pragniemy zaprosić Państwa do udziału w 27-tej edycji Warszawskich Warsztatów Kardiologii Inwazyjnej (WCCI), które odbywają się pod auspicjami Asocjacji Interwencji Sercowo-Naczyniowych Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego oraz we współpracy EAPCI i EuroPCR. Celem uatrakcyjnienia naszych Warsztatów w tworzeniu programu biorą udział przedstawiciele Asocjacji Intensywnej Terapii Kardiologicznej PTK, Klub 30 PTK oraz grupa Euro 4C EAPCI. W tym roku WCCI zaplanowane zostało w dniach 19-21 kwietna br. w formule stacjonarnej.

W tym roku tematami przewodnimi są: rewaskularyzacja tętnic wieńcowych ze szczególnym uwzględnieniem: wielonaczyniowej choroby wieńcowej (z i bez zajęcia pnia lewej tętnicy wieńcowej), problemu bifurkacji wieńcowych oraz przezskórnego leczenia chorób strukturalnych serca (w tym interwencje na zastawce aortalnej, mitralnej oraz trójdzielnej). W programie znajdą się interesujące sesje, dotyczące inwazyjnej diagnostyki obrazowej oraz czynnościowej. W programie Warsztatów znajdziecie również sesje poświęcone interwencjom na tętnicach szyjnych oraz obwodowych. Jak zwykle nie zabraknie sesji z pogranicza intensywnej terapii kardiologicznej i kardiologii inwazyjnej. Po raz kolejny zapraszamy do uczestnictwa w tak dobrze odbieranych mini-warsztatach: WARSAW CHIP (poświęcone kompleksowym zabiegom najwyższego ryzyka) oraz WARSAW CTO (przeznaczone dla operatorów zainteresowanych szkoleniem w zabiegach rekanalizacji przewlekłych okluzji wieńcowych).

Tradycyjnie, w trakcie Warsztatów zaplanowane są transmisje na żywo z renomowanych ośrodków w Polsce i zagranicą. Zaplanowane zostały także prezentacje w formacie „live-in-a box”. Jak zwykle program WCCI uzupełnią sesje satelitarne sponsorów Warsztatów.

Serdecznie zapraszamy do rejestracji! Opłaty i regulamin dostępne w formularzu rejestracyjnym.

  Share on facebook
  Share on twitter
  Share on linkedin
  Share on email

  Biuro Zarządu AISN

  Siedziba AISN PTK

  Kontakt