Konferencja „XV Poznańskie Spotkanie Kardiologów” dn. 17-19.11.2022 r.

Szanowni Państwo, Drogie Koleżanki i Koledzy,

XV Poznańskie Spotkanie Kardiologów zbliża się wielkimi krokami. W dniach 17-19 listopada zapraszam serdecznie do Poznania, tym razem jeszcze raz wirtualnie. Na miejscu utworzyliśmy piękne studio, z którego będziemy prowadzić wykłady i żywe dyskusje. Pomiędzy nimi zobaczą Państwo zabiegi transmitowane bezpośrednio z Pracowni Hemodynamiki I Kliniki Kardiologii.

Głównym celem naszych interaktywnych sesji będzie, jak zawsze, przekazanie Państwu aktualnej wiedzy i umiejętności, niezbędnych w codziennej pracy z pacjentami chorymi na serce. W czasie każdej sesji będą Państwo mogli zadawać pytania na czacie, na które zespół ekspertów będzie interaktywnie odpowiadał.

Codziennie, jeden z dwóch kanałów będzie poświęcony kardiologii zabiegowej. W czwartek zaprezentujemy zagadnienia związane z elektroterapią i elektrofizjologią serca. W piątek zobaczą Państwo sesje poświęcone przezcewnikowej terapii wad strukturalnych serca- poruszymy zagadnienia związane z zamykaniem uszka lewego przedsionka, leczeniem nieprawidłowych połączeń między jamami serca, interwencjom w obrębie zastawek czy wreszcie zwężaniem zatoki wieńcowej jako nowej metodzie terapii choroby niedokrwiennej serca. W sobotę od rana zapraszam wszystkich zainteresowanych przezskórnymi interwencjami w obrębie bifurkacji tętnic wieńcowych, w tym pnia głównego lewej tętnicy wieńcowej. Ten dzień będzie stał pod znakiem kontrowersji i trudnych pytań, na które będą odpowiadać nasi eksperci, w czasie dyskusji „Pro-Contra”.

Gorąco zachęcam do wejścia na stronę https://www.sympomed.pl/ i bezpłatną rejestrację na XV Poznańskie Spotkania Kardiologiczne.

W imieniu Komitetu Naukowego,

Prof. dr hab. med. Maciej Lesiak

  Share on facebook
  Share on twitter
  Share on linkedin
  Share on email

  Biuro Zarządu AISN

  Siedziba AISN PTK

  Kontakt