Nagroda Naukowa AISN im. Emila Płowieckiego ufundowana przez firmę Balton

Szanowni Członkowie Asocjacji Interwencji Sercowo-Naczyniowych PTK,
Drogie Koleżanki i Koledzy,

Z przyjemnością informujemy, że w tym roku po raz pierwszy zostanie przyznana Nagroda Naukowa AISN im. Emila Płowieckiego ufundowana przez firmę Balton. Nagroda ma na celu uhonorowanie śp. Emila Płowieckiego, założyciela firmy Balton, który wniósł doniosły wkład w rozwój kardiologii interwencyjnej.

Nagroda Naukowa im. Emila Płowieckiego 2021 przyznana będzie za najlepszą publikację oryginalną z dziedziny kardiologii interwencyjnej dla pierwszego autora pracy oryginalnej opublikowanej w roku 2020. Celem promowania aktywności naukowej wśród młodszego pokolenia kardiologów interwencyjnych rozpatrywane będą wnioski złożone przez naukowców, którzy nie ukończyli 45 roku życia.

Autor publikacji z najwyższym IF zostanie uhonorowany nagrodą (dyplom + nagroda finansowa) podczas tegorocznej XXII edycji Warsztatów Kardiologii Interwencyjnej i Elektroterapii w Zabrzu.

Szczegółowe informacje o tegorocznej nagrodzie (regulamin nagrody, wniosek) w załączeniu i do pobrania na stronie internetowej AISN:  https://aisn.pl/nauka_i_edukacja/granty/regulamin-nagrody-naukowej-aisn-ptk-im-emila-plowieckiego/

WAŻNE! Okres składania wniosków o nagrodę mija w dniu 01.05.2021 r.

Serdecznie zapraszamy do składania wniosków i ubiegania się o nagrodę!

Z wyrazami szacunku,

Prof. Stanisław Bartuś
Przewodniczący AISN PTK

Doc. Zenon Huczek
Członek Zarządu AISN PTK

  Share on facebook
  Share on twitter
  Share on linkedin
  Share on email

  Biuro Zarządu AISN

  Siedziba AISN PTK

  Kontakt