New Frontiers in Interventional Cardiology

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, iż w dniach 11 – 13 grudnia 2019 roku odbędą się w Krakowie po raz 20-ty Międzynarodowe Warsztaty Kardiologii Interwencyjnej „New Frontiers in Interventional Cardiology”. Podobnie jak w latach ubiegłych, organizatorem Warsztatów jest zespół kardiologów z Instytutu Kardiologii Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum w Krakowie. Wszelkie informacje dotyczące programu i rejestracji znajdą Państwo na stronie www.nfic.pl

W czasie trwania warsztatów, w dniu 12-13 grudnia 2019 roku odbędą się sesje plenarne zatytułowane „Case-based learning: coronary interventions” połączone z wręczeniem cennej nagrody dla Autorów najciekawszego przypadku klinicznego.

Sesje „Case-based learning: coronary interventions” zostały podzielone na 3 grupy tematyczne:
• Case-based learning: Acute myocardial infarction & thrombotic lesions
• Case-based learning: Bifurcations, small vessels & in-stent restenosis
• Case-based learning: Calcified lesions – rotablation, cutting balloons, lithotripsy, and more

Zachęcamy Państwa do nadsyłania ciekawych przypadków klinicznych pacjentów, które zostaną zaprezentowane na forum Warsztatów. W treści zgłoszenie prosimy o wskazanie grupy tematycznej, preferowanego dnia prezentacji (czwartek lub piątek), oraz języka w których chcielibyście przedstawić przypadek.

Zapraszamy do dyskusji oraz podzielenia się swoimi doświadczeniami w znakomitym międzynarodowym gronie ekspertów. Autorzy zakwalifikowanych prac zostaną zarejestrowani na warsztaty NFIC bez konieczności wnoszenia opłaty rejestracyjnej.

Zgłoszenia przypadków prosimy kierować do dnia 25 listopada 2019 równocześnie na adresy mcdudek@cyfronet.pl oraz zbigniew.siudak@ujk.edu.pl

Z wyrazami szacunku,
Prof. dr hab. med. Dariusz Dudek
Dyrektor Warsztatów NFIC

    Biuro Zarządu AISN

    Siedziba AISN PTK

    Kontakt