Podkarpacka Konferencja Kardiologii Zabiegowej Live, dn. 01-02.12.2023 r.

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnej ósmej już edycji „Podkarpackiej Konferencji Kardiologii Zabiegowej Live„, która odbędzie się w dniach 01-02.12.2023 roku, w sali konferencyjnej Hotelu Nowy Dwór w Rzeszowie – Świlcza 146 E oraz na sali hybrydowej Pracowni Radiologii Zabiegowej (drugi dzień warsztatowy) Szpitala MSW w Rzeszowie. Sesja przedpołudniowa rozpocznie się tradycyjnie o godz. 10.00 zaś sesja główna z zabiegami „na żywo” o godz. 14.00 na sali głównej.

Zaproszeni goście – wybitni operatorzy z kraju i zagranicy wykonają na żywo teletransmitowane i komentowane dla Państwa zabiegi z zakresu leczenia choroby wieńcowej, obejmujące angioplastyki rozwidleń tętnic wieńcowych czy udrożnienia przewlekłych okluzji, a także zabiegi strukturalne we wrodzonych wadach serca. Prezentowane na żywo zabiegi przedzielone będą jak zwykle krótkimi sesjami wykładowymi oraz ciekawą dyskusją w gronie zaproszonych gości i ekspertów. Bezpośrednio po konferencji zapraszamy zarejestrowanych uczestników konferencji na wspólną kolację.

W drugim, warsztatowym dniu konferencji 02 grudnia kontynuować będziemy na terenie Pracowni Radiologii Zabiegowej i na sali hybrydowej szkolenie TYLKO dla lekarzy zainteresowanych tematami przezskórnego leczenia wad strukturalnych serca oraz technikami leczenia rozwidleń tętnic wieńcowych. Zgłoszenia przyjmujemy na miejscu w pierwszym dniu konferencji – ilość miejsc ograniczona. Tego dnia konferencje planujemy zakończyć około godz. 13.00. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc osoby chętne do wzięcia udziału w konferencji prosimy o dokonanie bezpłatnej rejestracji najpóźniej do dnia 20.11.2023 r.

Rejestracja dostępna na stronie: https://pkkzlive.szpitalmsw.rzeszow.pl

W imieniu komitetu organizacyjnego:

dr n. med. Piotr Wańczura

    Biuro Zarządu AISN

    Siedziba AISN PTK

    Kontakt