Podkarpacka Konferencja Kardiologii Zabiegowej live w Rzeszowie dn. 02-03.12.2022

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszam do udziału w kolejnej siódmej już edycji „Podkarpackiej Konferencji Kardiologii Zabiegowej live” w dniach 02-03.12.2022 roku. Zaproszeni goście, wybitni operatorzy z kraju i zagranicy, wraz z personelem Pracowni Radiologii Zabiegowej SP ZOZ MSWiA w Rzeszowie przeprowadzą transmitowane na żywo do sali konferencyjnej Hotelu Nowy Dwór w Rzeszowie-Świlczy zabiegi z zakresu leczenia chorób strukturalnych serca, koarktacji aorty, choroby wieńcowej, w tym zaprezentujemy zabieg przezskórnego zamknięcia drożnej, istotnej hemodynamicznie przetoki tętnicy wieńcowej.

Prezentowane na żywo zabiegi przedzielone będą jak zwykle krótkimi sesjami dydaktycznymi oraz ciekawą dyskusją w gronie zaproszonych gości i ekspertów.

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc, osoby chętne do wzięcia udziału w konferencji organizowanej wyłącznie w formule stacjonarnej prosimy o dokonanie bezpłatnej rejestracji najpóźniej do dnia 20.11.2022 roku. Szczegółowy program konferencji oraz link do rejestracji poniżej:

https://pkkzlive.szpitalmsw.rzeszow.pl

W imieniu komitetu organizacyjnego,
dr n. med. Piotr Wańczura

    Biuro Zarządu AISN

    Siedziba AISN PTK

    Kontakt