Podziel się swoim doświadczeniem – Ankieta na temat Mechanicznego Wspomagania Krążenia

Szanowni Państwo,

W obliczu wyzwań, jakie stawia przed nami leczenie wstrząsu kardiogennego, nieustannie poszukujemy skuteczniejszych metod leczenia. Mechaniczne wspomaganie krążenia jest jednym z obiecujących kierunków, który może znacząco wpłynąć na rokowania pacjentów. Wasze doświadczenia i wiedza są kluczowe w kształtowaniu przyszłości tej terapii.

Polskie Towarzystwo Kardiologiczne jest na etapie tworzenia ogólnokrajowej sieci specjalistycznych ośrodków, które będą współpracować w celu optymalizacji leczenia wstrząsu kardiogennego. To historyczny moment, w którym możemy wspólnie wpłynąć na poprawę jakości opieki kardiologicznej w Polsce.

Przesyłamy Państwu ankietę, która zbierze istotne informacje na temat na temat znajomości i opinii na temat mechanicznego wspomagania krążenia w Polsce. Wasz głos jest nieoceniony – dzięki zebranym danym będziemy mogli lepiej zrozumieć potrzeby i możliwości ośrodków na terenie całego kraju.

Prosimy o poświęcenie kilku minut na udzielenie odpowiedzi, które pomogą kształtować przyszłość kardiologii w Polsce. Wasze zaangażowanie jest kluczowe dla sukcesu tego przedsięwzięcia.

Z góry dziękujemy za cenny wkład i zaangażowanie.

Link do ankiety:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeNx_xTAlClPybbgMM-HHXQ6Wyl0auJX4Gm3vSjsNRG6Xx_bQ/viewform?usp=sf_link

Z wyrazami szacunku

Wiktor Kuliczkowski
Przewodniczący Grupy Roboczej Niewydolności Serca i Mechanicznego
Wspomagania Krążenia AISN

Michał Hawranek
Przewodniczący Asocjacji Interwencji Sercowo-Naczyniowych PTK

    Biuro Zarządu AISN

    Siedziba AISN PTK

    Kontakt