Wyszukiwarka aktualnych certyfikatów AISN PTK

Szanowni Państwo,

mając na uwadze troskę o spójność środowiska kardiologów inwazyjnych, jak również potrzebę utrzymania wizerunku naszej wspólnoty, jako stale dbającej o najwyższą jakość świadczonych usług, jako Przewodniczący Zarządu AISN PTK, chciałem serdecznie zachęcić do pozyskania certyfikatów umiejętności sygnowanych przez AISN oraz podzielenia się tym faktem z osobami zainteresowanymi.

Ze względu chęć prezentowania aktualnych danych na stronie internetowej AISN, zwróciłem się z prośbą do wszystkich Kierowników pracowni hemodynamicznych o udostępnienie informacji o liczbie zatrudnionych samodzielnych operatorów i diagnostów.

W związku z powyższym od czerwca br. wszyscy aktualni i nowi członkowie AISN są proszeni o wyrażenie zgody na możliwość prezentacji danych dotyczących posiadanych certyfikatów na stronie AISN. Odbywać się to będzie za pomocą portalu PTK Członkowie. Wszystkich posiadających aktualne certyfikaty prosimy o odwiedzenie strony internetowej https://ptk.gbbsoft.pl/ i zaznaczenie w zakładce Moje Konto/Wnioski właściwych zgód. W przypadku osób pragnących uzyskać certyfikat każdy z wnioskujących zostanie automatycznie poproszony o wyrażenie właściwej zgody.

Bardzo serdecznie zachęcam do zaprezentowania swoich umiejętności. Mając na uwadze ilość odwiedzin strony internetowej AISN, również przez naszych pacjentów, uznaję, że właściwa promocja własnej osoby jest bardzo pożądana. LINK DO WYSZUKIWARKI: https://ptk.gbbsoft.pl/Requests/Search/1

Bardzo liczę na pozytywną odpowiedź.

Z poważaniem,

Prof. Marek Grygier

  Share on facebook
  Share on twitter
  Share on linkedin
  Share on email

  Biuro Zarządu AISN

  Siedziba AISN PTK

  Kontakt