Zaproszenie do udziału w konferencji LuCTO 8-9.04.2022 r.

Szanowni Państwo,
Koleżanki i Koledzy,

Mam wielką przyjemność zaprosić Państwa na XIII Konferencję International Expert to Expert CTO Forum LuCTO 2022 r., która odbędzie się w Nałęczowie, w dniach 8-9 kwietnia 2022 r.

Podtrzymując bogatą tradycję poprzednich naszych konferencji, tegoroczna edycja będzie miała charakter „CTO Live Case Meeting”, w trakcie której będziemy transmitować bezpośrednio na salę konferencyjną przeprowadzane operacje w ich czasie rzeczywistym.

Udział stacjonarny w wydarzeniu zapowiedzieli już wybitni operatorzy z całego świata (Gerald Werner, Masahisa Yamane, Alfredo Galassi, Kambis Mashayekhi) a udział online Roberto Garbo, James Spratt oraz Gabriele Gasparini. Mamy głęboką nadzieję, że w tym roku już nic nie przeszkodzi w ich osobistej obecności w Nałęczowie. Podczas konferencji zobaczymy skomplikowane zabiegi CTO i będziemy mogli osobiście przedyskutować wszystkie przypadki.

Udział w konferencji to doskonała okazja do wzbogacenia swojej wiedzy oraz merytorycznych dyskusji. Mam nadzieję, że samo wydarzenie na długo zapisze się w Państwa pamięci. Spotkajmy się w Szpitalu w Nałęczowie w dniach 8-9 kwietnia 2022 r. Konferencja będzie miała charakter hybrydowy, więc tym z Państwa, którzy nie mogą być z nami osobiście, umożliwimy udział w konferencji online.

Szczegółowy plan naszej konferencji oraz formularz rejestracji dostępny jest pod linkiem: www.ikardia.pl/konferencje

Chcąc uatrakcyjnić nasze spotkanie, jak zawsze bardzo proszę o zgłaszanie (a potem o przywiezienie lub przysyłanie) swoich nieskutecznych zabiegów na CTO. Jestem przekonany, że dyskusja i szukanie rozwiązań wspólnie z najlepszymi expertami, jeszcze bardziej podniesie wartość merytoryczną naszego CTO Live Case Meeting.

Za udział w konferencji przewidziane jest przyznanie 10 pkt edukacyjnych AISN.

Serdecznie zapraszam,

Prof. dr hab. med. Jarosław Wójcik

  Share on facebook
  Share on twitter
  Share on linkedin
  Share on email

  Biuro Zarządu AISN

  Siedziba AISN PTK

  Kontakt