Zaproszenie do udziału w konferencji LuCTO 8-9.04.2022 r.

Szanowni Państwo,
Koleżanki i Koledzy,

Mam wielką przyjemność zaprosić Państwa na XIII Konferencję International Expert to Expert CTO Forum LuCTO 2022 r., która odbędzie się w Nałęczowie, w dniach 8-9 kwietnia 2022 r.

Podtrzymując bogatą tradycję poprzednich naszych konferencji, tegoroczna edycja będzie miała charakter „CTO Live Case Meeting”, w trakcie której będziemy transmitować bezpośrednio na salę konferencyjną przeprowadzane operacje w ich czasie rzeczywistym.

Udział stacjonarny w wydarzeniu zapowiedzieli już wybitni operatorzy z całego świata (Gerald Werner, Masahisa Yamane, Alfredo Galassi, Kambis Mashayekhi) a udział online Roberto Garbo, James Spratt oraz Gabriele Gasparini. Mamy głęboką nadzieję, że w tym roku już nic nie przeszkodzi w ich osobistej obecności w Nałęczowie. Podczas konferencji zobaczymy skomplikowane zabiegi CTO i będziemy mogli osobiście przedyskutować wszystkie przypadki.

Udział w konferencji to doskonała okazja do wzbogacenia swojej wiedzy oraz merytorycznych dyskusji. Mam nadzieję, że samo wydarzenie na długo zapisze się w Państwa pamięci. Spotkajmy się w Szpitalu w Nałęczowie w dniach 8-9 kwietnia 2022 r. Konferencja będzie miała charakter hybrydowy, więc tym z Państwa, którzy nie mogą być z nami osobiście, umożliwimy udział w konferencji online.

Szczegółowy plan naszej konferencji oraz formularz rejestracji dostępny jest pod linkiem: www.ikardia.pl/konferencje

Chcąc uatrakcyjnić nasze spotkanie, jak zawsze bardzo proszę o zgłaszanie (a potem o przywiezienie lub przysyłanie) swoich nieskutecznych zabiegów na CTO. Jestem przekonany, że dyskusja i szukanie rozwiązań wspólnie z najlepszymi expertami, jeszcze bardziej podniesie wartość merytoryczną naszego CTO Live Case Meeting.

Za udział w konferencji przewidziane jest przyznanie 10 pkt edukacyjnych AISN.

Serdecznie zapraszam,

Prof. dr hab. med. Jarosław Wójcik

    Biuro Zarządu AISN

    Siedziba AISN PTK

    Kontakt