Zaproszenie do udziału w konferencji WCCI, 20-22.04.2022 r.

Szanowni Państwo,
Drogie Koleżanki i Koledzy,
Drodzy Przyjaciele,

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa do uczestnictwa w 26 edycji Warsztatów Kardiologii Interwencyjnej (Warsaw Course on Cardiovascular Interventions, WCCI) pod egidą Asocjacji Interwencji Sercowo-Naczyniowych PTK. To najstarsza konferencja poświęcona kardiologii interwencyjnej w naszym kraju. Przez te wszystkie lata Warsztaty zyskały międzynarodowe uznanie, o czym najlepiej świadczy obecność w kolejnych edycjach wielu wybitnych kardiologów i kardiochirurgów z Polski, Europy, Ameryki Północnej i Południowej oraz z Chin i Japonii. Ważne dla rozwoju WCCI było także nawiązanie współpracy z EuroPCR. Przyznawana podczas WCCI nagroda Andreasa także wpisuje się w ten międzynarodowy obraz Warsztatów.

W związku z pandemią COVID-19 Warsztaty od 2 lat były realizowane w formule wyłącznie on-line. W tym roku, w związku z wygasającą, jednak style utrzymującą się pandemią WCCI odbędzie się w formule hybrydowej, a więc przewodniczący sesji, wykładowcy i operatorzy będą aktywni w studiach telewizyjnych i pracowniach hemodynamicznych, natomiast pozostałych uczestników zapraszamy jeszcze w tym roku, z uwagi na konieczność zapewnienia odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa, w trybie online.

Program WCCI 2022 jest już dostępny na stronie Warsztatów: www.wcci.pl. Tam znajdziecie Państwo również formularz rejestracyjny – uczestnictwo w WCCI jest również w tym roku bezpłatne.

Bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do uczestnictwa.

Z koleżeńskimi pozdrowieniami,

Dyrektorzy WCCI 2022: Robert J. Gil i Adam Witkowski

    Biuro Zarządu AISN

    Siedziba AISN PTK

    Kontakt