Zaproszenie do udziału w konferencji “XIII Poznańskie Spotkania Kardiologiczne”, dn. 19-21.11.2020 r.

Szanowni Państwo, Drogie Koleżanki i Koledzy,

serdecznie zapraszamy na XIII Poznańskie Spotkania Kardiologiczne, które w tym roku odbędą się w dniach 19, 20 i 21 listopada 2020 r. Podobnie jak w latach ubiegłych konferencja będzie obfitować w wiele interaktywnych sesji, których podstawowym celem jest przekazanie Państwu praktycznej i aktualnej wiedzy, niezbędnej w codziennej pracy z pacjentami chorymi na serce.

W tym roku formuła konferencji została zmieniona, aby sprostać wymogom epidemiologicznym panującymi w Polsce. W ciągu 3 dni jej trwania, będą mieli Państwo dostęp do 2 równoczesnych transmisji „na żywo”.
Wszystkim członkom Asocjacji Interwencji Sercowo-Naczyniowych szczególnie polecamy sesje prezentowane w sali/kanale B, poświęcone kardiologii inwazyjnej. Będziemy tam także prezentować zabiegi bifurkacji wieńcowych (piątek) oraz w wadach strukturalnych (sobota) nagrane wcześniej „live” w Pracowni Hemodynamiki I Kliniki Kardiologii.

Szczegółowy program Konferencji jest dostępny na stronie – https://www.sympomed.pl/wydarzenie/2020/xiii-poznanskie-spotkania-kardiologiczne,66

Za udział w Konferencji kardiolodzy interwencyjni mogą uzyskać 10 punktów edukacyjnych AISN.

Jeszcze raz serdecznie Państwa zapraszamy.

W imieniu Komitetu Organizacyjnego

Prof. dr hab. med. Maciej Lesiak
Kierownik I Kliniki Kardiologii

Prof. UM dr hab. med. Marek Grygier
Prezes-Elekt AISN PTK

  Share on facebook
  Share on twitter
  Share on linkedin
  Share on email

  Biuro Zarządu AISN

  Siedziba AISN PTK

  Kontakt