Zmiana terminu konferencji w Zabrzu

Szanowni Państwo,

mając na uwadze obecną sytuację epidemiologiczną związaną z rozprzestrzenianiem się koronawirusa w Polsce oraz związanymi z tym zaleceniami Ministra Zdrowia oraz Głównego Inspektora Sanitarnego uprzejmie informujemy, iż XXVII Zabrzańska Międzynarodowa Konferencja Kardiologiczna „Postępy w rozpoznawaniu i leczeniu chorób serca, płuc i naczyń” została przełożona i odbędzie się 20-23 października 2020 r.

Powzięta przez nas decyzja jest nie tylko głosem rozsądku, ale także wyrazem naszej wielkiej troski o Państwa i nasze zdrowie. Mamy nadzieję, że jako medycy przyjmiecie ją Państwo ze zrozumieniem.

Pamiętajmy, że zmiana terminu nie zmienia atrakcyjnego programu spotkania. A zatem już dzisiaj serdecznie Państwa zapraszamy na wiele ciekawych sesji z udziałem najlepszych ekspertów gwarantujących wysoki poziom edukacyjny i naukowy naszego wydarzenia.

Szanowni Państwo,

Mamy nadzieję, że nie tylko program, ale również piękna jesienna aura sprawi, że zechcecie Państwo przyjechać do Zabrza. Czekamy tu na Państwa!

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www.konferencjazabrze.pl oraz Facebooka https://www.facebook.com/konferencjazabrze

Z koleżeńskimi pozdrowieniami,

Prof. dr hab. med. Marian Zembala
Dyrektor Śląskiego Centrum Chorób Serca w Zabrzu

Prof. dr hab. med. Mariusz Gąsior
Przewodniczący Konferencji

  Share on facebook
  Share on twitter
  Share on linkedin
  Share on email

  Biuro Zarządu AISN

  Siedziba AISN PTK

  Kontakt