Nagroda Naukowa AISN im. Emila Płowieckiego ufundowana przez firmę Balton

Szanowne Koleżanki i Koledzy,
Szanowni Członkowie Asocjacji Interwencji Sercowo-Naczyniowych PTK,

Z przyjemnością informujemy, że w tym roku po raz kolejny zostanie przyznana Nagroda Naukowa AISN im. Emila Płowieckiego ufundowana przez firmę Balton. Nagroda ma na celu uhonorowanie śp. Emila Płowieckiego, założyciela firmy Balton, który wniósł doniosły wkład w rozwój kardiologii interwencyjnej.

Wzorem ubiegłego roku, kiedy Nagroda Naukowa im. Emila Płowieckiego została przyznana po raz pierwszy, zostanie ona przyznana za najlepszą publikację oryginalną z dziedziny kardiologii interwencyjnej dla pierwszego autora pracy oryginalnej opublikowanej w roku 2021. Zgodnie z regulaminem Nagrody (opublikowanym na stronie AISN) jest ona formą wyróżnienia młodych kardiologów interwencyjnych, którzy nie ukończyli 45 roku życia.

Autor publikacji z najwyższym IF zostanie uhonorowany nagrodą (dyplom + nagroda finansowa) podczas tegorocznej edycji Warsztatów WCCI w Warszawie.

Szczegółowe informacje o tegorocznej nagrodzie (regulamin nagrody, wniosek) w załączeniu i do pobrania na stronie internetowej AISN: https://aisn.pl/nauka_i_edukacja/granty/regulamin-nagrody-naukowej-aisn-ptk-im-emila-plowieckiego/

WAŻNE! Okres składania wniosków o nagrodę mija w dniu 11.04.2022 r.
Zgłoszenia prosimy kierować na maila: biuroaisn@ptkardio.pl

Serdecznie zapraszamy do aplikowania !

Pozdrawiam,

Prof. Marek Grygier
Przewodniczący AISN PTK

    Biuro Zarządu AISN

    Siedziba AISN PTK

    Kontakt